Баннер
21.09.2017

TheMostFest в Костянтинівці: Quarkmonk, CapeCod, Ptah_Jung

 

Влітку 2017 команда "Код Міста" вирушила в тур по шести містах Донеччини: Лисичанськ, Бахмут, Сєвєродонецьк, Покровськ, зараз - Костянтинівка, далі - фінальне місто програми Добропілля.

Код Міста — це довгострокова програма громадської організації “Гараж Генг”, що відбувається на перетині інтересів людей культури, аналітиків, бізнесів, а також державних діячів, які займаються розвитком міст.

"Метамісто: Схід" — проект для невеликих міст, який допомагає містам та їх мешканцям виявити вектори культурного, урбаністичного, економічного, особистісного розвитку.

Завдяки проекту 23 вересня в Костянтинівці з'явиться нове місце для концертів, рейвов і ранкових релаксаційних зустрічей. У води, в серці індустріальної території промзони, зазвучить музика.

Фото на всю ширину 1

12:00  — початок денної програми: інста-барахолка, фестиваль їжі різних культур.

18:00 —  офіційне відкриття і концерт

- Презентація, відкриття архітектурних інтервенцій від Formografia design studio

- Відкриття муралу, що декодує міфологему Костянтинівки від Kickit Art Studio

 

Музична програма:

DJ Quark

Quarkmonk – музичний проект композитора та музиканта Антона Дегтярьова, в минулому академічного органіста та піаніста. Глибоке атмосферне звучання, синтез чисельних напрямків електронної музики з класичними за звучанням оркестровими партіями – основні ознаки, притаманні його музиці.

 

Сape Cod

Cape Cod – проект київського музиканта, продюсера і засновника лейбла Kiev House Максима Сикаленко. Його музика це стик deep house 90's і UK garage бітів, перемелених з the pumpin 'house акордами і м'яким бейсланом.

Ptakh_Jung

Ptakh_Jung – це тріпи з неокласики в пост-рок, та подекуди, відверту електроніку, просякнуті ліричним мелодизмом, нервом гітарних і клавішних партій, атмосферними нашаруваннями експериментальних звуків.

 

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены