Баннер
19.04.2017

NASNAGA MEDIA HACKATHON: Технології як рушійна сила культури та медіа

Нові локальні медіа, для людей які їх творять, часто є в категорії хобі,  інколи — соціальною місією, рідше — успішним бізнес-проектом. Дивлячись на технології та співпрацю з іншими медіа-стартапами, як на інструмент підсилення технологічної та виробничої спроможності локальних ЗМІ, бачимо ефективнішу працю з цільовою аудиторією, залучення молоді та продукування якіснішого контенту. 

 

Ми впевнені, що в місті вдосталь таких проектів, тому вирішили їх знайти,  популяризувати і розвиватися разом. Протягом 48 годин харківські айтішники та медійники працюватимуть над ідеями та технологіями, які зможуть створити нові медіа сталого розвитку. Ми очікуємо медіа нового формату — на стику декількох сфер життя: культури, журналістики, технологій.

Ми прагнемо створити українські медіа за форматом NYTimes, National Geographic, Arte — телевізійні мережі, кіностудії, медіа-конгломерати, які постійно впроваджують нововведення у відповідь на зміни технологічного ландшафту. Що робить їх трендовими на ринку медіа та такими, що випереджають споживчу поведінку. Всі ці організації запроваджують у своїх редакціях цифрові підрозділи і працюють з медіа стартапами, щоб виявити та отримати вигоду від нових технологічних тенденцій. Це їм дозволило робити гучні кроки уперед, які намагаються калькувати інші ЗМІ.

 Суміш культури, медiа, технологій, бізнесу на одному майданчику. Дві доби, без перерви, заради нових бізнес моделей медіа та культурних продуктів.

Ми бачимо проблему відсутності хакатону та спільноти, що орієнтована на технології та можливості створення продуктів, де медіа, культура, технології будуть змішуватись заради створення успішних соціальних або бізнесових продуктів.

 

Ми маємо підбірку медіа-стартапів, які виникли в Харкові і шукають шляхів свого розвитку:

Проект sirentina.com — аудіоподкаст, який хоче розвиватися далі та монетизовуватись.

Інтерактивний музей — проект про Будинок Слово. Proslovo.com — заснований жителькою будинку, яка має амбіційні плани на його розвиток та бажання промоції цього витвору на стику технологій та культури.

Наживо ТВ — команду, що збирається працювати над реал-тайм проектом телемовлення.

Живий Сайт — мобільна аплікація, що в партнерстві з декількома медіа буде поширювати аудіоверсії статтей та матеріалів від інтернет-порталів для людей, які бажають, але не встигають читати все-все.

Аудіокнижний стартап Gwara Media, який працює над розвитком аудіокнижного ринку в Україні та збирається створити платформу стрімінгу та опубліковування аудіокниг.

Planct/ON — студія анімації, ініційованої групою талановитих відеоаніматорів, які шукають шляхів розвитку та монетизації.

Стартап 25 Kadr — технологічний стартап, який має технологію для створення кранів для зйомки операторами. В умовах трансформації Національного Телебачення в Суспільне, впевнені, що такі ініціативі можуть бути цікаві для впровадження на український ринок.

Прототип українського Інституту Театру — аналітичного порталу, який хочуть заснувати харківські театрали.

Ініціатива по створенню журналу спортивної аналітики та критики, яка ще в етапі розвитку.

В супроводі менторів та експертів з Харкова та України, під час та після хакатону, ми очікуємо зробити сильний ривок в розвитку проектів. 

 


Хакатон планується 28-30 квітня, в Хабі Соціальної Активності “Студія 42”.

Участь в хакатоні можлива за умови фінансового внеску учасників: 200 грн. для одного учасника, 400 — для команди, що може складатися з 3-6 людей. Ця умова є необхідною, бо хакатон проходитиме в умовах інтенсивної роботи і організатори забезпечуватимуть учасників обідами та запрошуватимуть менторів.

З додатковим запитаннями чи уточненнями телефонуйте:+380993368446, або пишіть на електронну адресу: Этот адрес электронной почты защищён от спам-ботов. У вас должен быть включен JavaScript для просмотра.. Більше інформації можна знайти на сайті - nasnagamediahack.org.

Оставить комментарий

Убедитесь, что вы вводите (*) необходимую информацию, где нужно
HTML-коды запрещены