Партнерам

Одна з наших головний цілей — знайомити один з одним людей, організації і бізнес, які створюють еко-систему для комфортного і безпечного життя в Харкові.

Ми впевнені, що культурному сектору і бізнесу потрібно підсилювати один одного. Разом ми можемо говорити про важливе та змінювати місто, країну та суспільство.

У форматі нативної реклами ми прагнемо створювати важливі історії разом із бізнесом, який розділяє нашу місію і цілі, створює в Харкові нові робочі місця і можливості для розвитку.

Ми уважно ставимося до того, з ким ми працюємо і в якому форматі. Нам важливо, щоб бізнес виробляв якісний продукт або послугу, мав гідну репутацію і шанобливо вів комунікацію з авдиторією і партнерами.

Можливі формати партнерства:

  • Партнерський матеріал.

    Матеріал, який створюється за підтримки партнера в зручному вам форматі. Наприклад, художній репортаж, інтерв’ю, відео, аудіоподкаст або набір мемів.
  • Підтримка існуючого проєкту.

    Ми продовжуємо випускати одну з серій матеріалів, які вже здобули любов у наших читачів, але робимо це в партнерстві з вами.
  • Контентний проєкт.

Серія матеріалів на випадок, якщо ви хочете побудувати тривалу комунікацію з нашою аудиторією. Ми індивідуально підбираємо вам комплект матеріалів, який відповідає вашим потребам. Формат і обсяг може бути будь-яким.

Медіа-кіт — за посиланням. Якщо ви хочете домовитися про співпрацю, пишіть нам на пошту lyuk.media@gmail.com, або заповнюйте бріф.

Підтримати люк