Головна - Анонси - Лекція «Beat generation»
…

Лекція «Beat generation»

Біт-покоління — наріжне явище у культурі. В роки після ДСВ група молодих і протестно налаштованих авторів змінила своїми текстами вигляд США, а разом з ними і всього Західного світу.

Це вже потім генезис контркультури призвів до хіппі, панків та реперів , а генезис громадянського суспільства до енвайронменталізму та сексуальної революції.

Джерела течуть саме звідти – з американських вулиць 40-50-х років, наповнених розбитими, але блаженними людьми, що в суворих і зашкарублих реаліях післявоєнної Америки кували друкарськими машинками нову епоху.

Лектор — Гліб Корсак, ведучий YouTube-каналу «маргінальна культура», співзасновник мистецької спільноти «Харьковская Бит-Коммуна» (2015-2018).

Де: вул. Пушкінська 79/1, «79 кут»
Коли: 22 липня, 18:00
Вхід: вільний донат

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк