Головна - Анонси - Art Sobranie в ЛітМузеї
…

Art Sobranie в ЛітМузеї

Art Sobranie — один із небагатьох активних заходів від митців для митців у Харкові, поступається своїми традиціями щоб дати можливість висловитися ще більшій кількості талановитих поетів та музикантів.

На ваші та власні питання до себе цього разу будуть відповідати Діма Клімов, Apols, Сава Савченков, ОПГ, Артем Ельф та ПОСТРЕАНІМАЦІЯ, унікальні та несхожі одне на одного автори, сила яких зосереджена як в індивідуальності кожного з учасників, так і у неподільності одне від одного, в чому раджу переконатися на власному досвіді.

На івенті буде проводитися благодійний збір на мавік третій (дрон) та на бронековдру для 14 Стрілецького Батальйону А70 98, для Харченка Віктора Івановича, подробиці — у Насті Бджоли.

Де: вул. Багалія 6, Харківський ЛітМузей
Коли: 30 квітня, 18:00
Вхід: донат від 50 грн

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк