Редакційна політика

Онлайн-медіа «Люк»працює відповідно до журналістських стандартів та дотримується журналістської етики.

Ми подаємо матеріали об’єктивно та неупереджено, робимо фактчекінг інформації, яку публікуємо, а в разі висвітлення проблемних та конфліктних тем намагаємось наводити, зокрема, альтернативну точку зору, думку «другої сторони».

Ми розкриваємо теми максимально простою та зрозумілою мовою, уникаємо канцеляризмів та складних граматичних конструкцій, публікуємо примітки для складної/вузькопрофільної термінології.

Для нас не існує заборонених чи табуйованих тем. Ми публікуємо пряму мову героїв та героїнь без цензури.

Фокус нашої роботи спрямований на культуру, мистецтво, музику, театр, архітектуру та урбаністику, права людини. Наш журнал підтримує культурні та соціальні ініціативи міста, створює позитивний порядок денний на противагу поширеному наративу «все погано», формує ком’юніті однодумців із загальними інтересами. Ми просуваємо ідеї рівності, права на міський простір та необхідність участі у прийнятті рішень у місті.

Ми відкриті для читачів. Будь-хто може запропонувати тему для освітлення в нашому медіа, написавши нам на електронну пошту. Редакція має право взятися за роботу над запропонованою темою або відмовити, якщо тема не відповідає фокусу та порядку денному журналу та/або редакція не має належного ресурсу для роботи над нею.

Для нас є неприйнятим вплив героїв матеріалів на створення контенту. У роботі над матеріалом бере участь виключно редакція та запрошені автори. Ми маємо право відмовити герою/героїні матеріалу в узгодженні тексту без пояснення причин, а також не вносити правки в готовий матеріал на сайті, якщо дані правки не стосуються фактичних помилок (дати, імена, назви організацій, географічні назви).

Ми не публікуємо контент, спрямований на розпалювання ненависті та міжнаціональної ворожнечі, дискримінацію на ґрунті гендеру та/або сексуальної орієнтації, а також ейблізму.

Ми дуже уважно ставимося до тих, з ким створюємо партнерські матеріали. Нам важливо, щоб бізнес виробляв якісний продукт або послугу, мав гідну репутацію і шанобливо вів комунікацію з авдиторією і партнерами. Ми прагнемо розповідати важливі історії разом із бізнесом, який розділяє нашу місію і цілі, створює в Харкові нові робочі місця і можливості для розвитку.