Партнерам

У команди «Люка» є цінності, завдяки яким ми притягнулись один до одного і на яких базується наша редакційна політика: Любов, Гідність та Приколи. Тому пропонуємо вам разом зробити щось гідне і прикольне. Обіцяємо зробити це з любов’ю.

Одна з наших головний цілей — знайомити один з одним людей, організації і бізнес, які створюють еко-систему для комфортного і безпечного життя в Харкові.

Ми впевнені, що культурному сектору і бізнесу потрібно підсилювати один одного. Разом ми можемо говорити про важливе та змінювати місто, країну та суспільство.

Ми розкажемо про ваш бізнес/проєкт/ініціативу в нашому інстаграмі, з використанням елементів вашої айдентики та поміткою «партнерський матеріал»

Можливі формати партнерства:

  • Спільний допис в інстаграмі.
    Ми розкажемо про ваш бізнес/проєкт/ініціативу в нашому інстаграмі, з використанням елементів вашої айдентики та поміткою «партнерський матеріал»
  • Редакційний матеріал з приміткою «створено за підтримки партнера».
    Ми разом обираємо тему та формат, які співзвучні з вашими комунікаційними цілями. Публікуємо матеріал на сайті, а також на наших майданчиках в instagram, telegram та facebook
  • Контентний проєкт. Серія матеріалів на випадок, якщо ви хочете побудувати тривалу комунікацію з нашою аудиторією. Ми індивідуально підбираємо вам комплект матеріалів, який відповідає вашим потребам. Формат і обсяг може бути будь-яким. 

Ми уважно ставимося до того, з ким ми працюємо і в якому форматі. Нам важливо, щоб бізнес виробляв якісний продукт або послугу, мав гідну репутацію і шанобливо вів комунікацію з авдиторією і партнерами.

Медіа-кіт — за посиланням. Якщо ви хочете домовитися про співпрацю — пишіть нам на пошту❤️ lyuk.media@gmail.com

Підтримати люк