Про нас

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо простіше, то «Люк» — це видання про Харків.

Про наш особливий Харків. 

У кожного з нашої команди — своя історія відносин, але одна база:

Харків — це все. Куди не йди, всі дороги ведуть в Харків. Про що не говори, будь-яка розмова зводиться до Харкова.

Харків — це свобода і край України. Сила, залізобетон і форпост цивілізації.

«Люк» пише про архітектуру і культуру, корупцію і приколи. Ми намагаємось зрозуміти цей мінливий світ і артикулювати правила нового часу.

Ми віримо, що можемо впливати на розвиток рідного міста, тому висвітлюємо міське життя з усіма його кращими і проблемними сторонами. Для нас важливо говорити про усе.

2014 рік змінив нас частково. 2022 рік змінив нас тотально. Ми не зможемо бути тими харків’янами якими були до, але можемо разом вирішити який Харків ми бачимо в майбутньому.

Український і сильний, прогресивний і цілісний. Відкритий до нових ідей, але готовий з зубами вигризати свою ідентичність і права.

Це — наш Харків. 

ЯК ВИ МОЖЕТЕ ПІДТРИМАТИ НАШУ ІДЕЮ?

  • Поширювати:

Ми не дозволяємо собі «брудної реклами» і жовтушних заголовків, тому наші матеріали не завжди отримують віральність. Читацька довіра дорожче золота і акцій твітера. Якщо вам близька ідея або тема, на яку ми пишемо — ви можете поширити наш матеріал.

  • Коментувати:

Ми читаємо ваші коментарі і намагаємось пофіксити все, що можемо, додати в контент-план все, що ви нам радите. Критику теж сприймаємо.
До речі, розкажіть, яких тем вам не вистачає?

  • Стати автором / авторкою:

Ми впевнені, що персональний досвід і історії — найкраща база для дослідження. Ми — це наші читачі. Наші історії — це ваші історії.

Ми ЗА: живі історії, смішні чи сумні, історії успіху і помилок, на яких можна повчитись.

Напишіть нам, що з вами сталося, або про людей, яких обов’язково треба вписати в літопис про Харків. А ми опублікуємо це, якщо це не протирічить нашій редакційній повістці.

  • Донатити:

Ми чуємо всі пропозиції — і про щотижневу афішу, і про теми, і про додаткові форми контенту, — але ми зашиваємось і у нас не вистачає ресурсів і людей.

Тому у нас є два види підтримки: одноразовий донат і постійна підтримка на Buy Me a Coffee. 3 долари на місяць (або більше) — і ми відчуваємо, що наша робота потрібна, і ми маємо більше ресурсів, щоб розповідати всім, чому Харків такий крутий. 

Читайте нас на сайті і в соцмережах. Розповідайте, чого вам не вистачає.

Загалом — робить, що хочете.

Журнал «Люк» видається ГО «Люк — медійна група».


Читайте також:

Підтримати люк