Головна - Анонси - Благодійна вечірка «ВРУБ 3»
…

Благодійна вечірка «ВРУБ 3»

Бар «Торба» продовжує ВРУБати.

Вруб — це штучна порожнина в гірській породі. Вруб в Торбі — це цілком природня і закономірна порожнина в культурній породі, яка веде в андеграунд. Цієї п’ятниці в цій порожнині можно буде почути і відчути різну, але головне, що якісну музику.

PALLAS ATHENA — цього тижня вруб розпочинає прихильник потужності та гіпнотичності швидкістю 130-150 bpm. За останні роки його сети можна було почути в «Животі», «Плакучій Іві» та на інших локальних вечірках Харкова та Донеччини.

KIRSLESS b2b HUNNNY.B — ветерани у пізнанні музики. Починали музичний шлях з хаусу, але сьогодні знаходяться у безмежному експерименті з жанрами та звучанням, роблячи із сетів сторітелінг з початком та органічним кінцем.

b0r0da420 — вже не перший раз у наших стінах. Пекельний драм енд бейс та ломані ритми — тєма Микити. Фінал буде жарким. Кондиціонер працює.

Всі зібрані кошти підуть до фонду «Є ВОЛОНТЕР».

Де: вул. Сумська 25, Torba Bar
Коли: 30 червня, 18:30
Вхід: донат від 100 UAH

18+

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк