Головна - Анонси - Благодійна вечірка «ВРУБ»
…

Благодійна вечірка «ВРУБ»

Вруб — це штучна порожнина в гірській породі. Вруб в Торбі — це цілком природня і закономірна порожнина в культурній породі, яка веде в андеграунд. Цієї п’ятниці в цій порожнині можно буде почути і відчути різну, але головне, що якісну музику. Врубатимуть у внутрішньому танцзалі, з оновленим баром, але без кухні. За музику відповідатимуть:

ALEXANDER T — давній свідок, співучасник та діяч харківської електронної сцени. У діджеїнгу з початку нульових. Арт-директор та букінг-менеджер клубів та барів Харкова з 2007. Частка проекту MINIANIMAL Live. Резидент формації Weekend Friends.

KOMPONENTE — теж музикант старого гарту, творчий шлях якого бере початок у 2006 році. За спиною Слави вініловi видання на берлiнському System Error та італійському Spaziotempo. Букав артистів у Kultura Zvuka Studiya та Yama.

KEDR — з нещодавнього часу фронтмен панк-рок гурту «Проклятий хуй», актор театру абсурду «Горобчик» та волонтер. Теж добре знається у музиці та її звучанні. Цього разу Слава вирішив поділитися з містом смачним драм енд бейсом та джанглом.

b0r0da420 — починав грати у гаражах Харкова та робити разьйобні вечірки, на котрих люди ледве виживали. Треки які він грає, до вподоби шановникам важкого та ломаного ритму.

Всі зібрані кошти підуть до фонду «Є ВОЛОНТЕР» на допомогу мешканцям Херсонщини.

Де: вул. Сумська 25, Torba Bar
Коли: 16 липня, 17:00
Вхід: донат від 100 UAH

18+

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк