Головна - Анонси - Блюзовий джем від Max Tavrichesky
…

Блюзовий джем від Max Tavrichesky

Max Tavrichesky — людина-оркестр родом з Херсона. Інструменти цього виконавця: акустична гітара, губні гармоніки, перкусія та спів.

Творчий шлях цього музиканта триває вже понад 30 років та складається з тисяч концертів у різних країнах світу та організації блюзового руху в Україні. Зокрема, він є автором єдиного у країни міжнародного фестивалю блюзу, столичних блюз-джемів та українських турне американських та європейських майстрів жанру.

Наживо на концерті на вас чекає справжня ретроспектива блюзу. У програмі твори класиків Blind Willie Johnson, Robert Johnson, Muddy Waters, Little Walter, John Lee Hooker, Sonny Boy Williamson II, а також трьох королів блюзу — B.B.King, Freddie King та Albert King. Також Макс зіграє свої авторські блюзи. Наприкінці концерту буде блюз-джем виконавця з харківськими музикантами.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 23 вересня, 18:00
Вхід: донат від 200 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк