Головна - Анонси - Концерт гурту «хейтспіч» в межах FPV Tour
…

Концерт гурту «хейтспіч» в межах FPV Tour

Гурт «хейтспіч» знову з командою Vidlik Projects їде в благодійний тур, у якому буде грати нові й старі треки та збирати гривні на дрони, які передуть військовим в Сенеку, УДА та інші підрозділи.

«хейтспіч» — молодий музичний проєкт у складі Дмитра Однороженка (Суми) та Фіми (Одеса). Дмитро відповідає за вокал, тексти й музику. Фіма – гітарист та саундпродюсер. Дует утворився у квітні 2022-го як гостра українська відповідь на російське повномасштабне вторгнення. Найбільшим успіхом гурту став трек «руzzкий мир», який посів найвищій щабель у Top Viral українського Spotify. Стильові рамки творчості хейтспіч – реально необмежені, адже вони грають хіп-хоп, рок, панк, електронну музику і ще багато чого. Пісні дуету вирізняють гостросоціальна тематика та агресивне виконання.

Де: Харківська набережна 2/2, LF Club
Коли: 03 червня, 18:00
Вхід: 400 грн, подорожчання з 19 травня, квитки — за посиланням

Важливо! Для військових, рятувальників, медиків або волонтерів вхід безкоштовний після реєстрації за цим посиланням.

Додатково! На цей концерт будуть дійсними квитки на скасований виступ гурту «Квіткіс», який мав відбутися у той же день, бо хлопці з все ж приїдуть зіграти з «хейтспіч» декілька пісень та подивитись місто.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк