Головна - Анонси - Концерт Iryna Dubenko Quartet з програмою «Fighting with oneself»
…

Концерт Iryna Dubenko Quartet з програмою «Fighting with oneself»

За часів мирного життя вокалістка Ірина Дубенко створила авторський проект Advantage project, який активно гастролював країною і фестивалями, було записано багато різноманітних авторських програм у складі квінтету, а також за участю струнного тріо.

Сьогоднішні реалії розкидали учасників проекту по світу. Але Харків, який завжди був місцем сили і музичного натхнення — зараз став ще незламнішим. Це місто для Ірини є особливим тому,що в неї з ним пов’язані 13 років життя. Тут залишились чудові музиканти, з якими вона співпрацювала багато часу і які попри все продовжують радовати містян своєю творчістю.

Тому запрошуємо приєднатись до заходу, який не просто знову об’єднав старих друзів — це заклик, який дарує світло і через музичну мову оживляє віру, зміцнює надію і створює любов!

Склад:
Ірина Дубенко — вокал, композиції
Віталій Лосєв — клавіші
Олександр Горбатенко — гітара
Владислав Леоненко — барабани

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 21 квітня, 18:00
Вхід: 200 грн, квитки — за посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк