Головна - Анонси - Розмовний клуб «Культурного погляду» з Антоном Алохінссоном та пікнік в Саржиному Яру
…

Розмовний клуб «Культурного погляду» з Антоном Алохінссоном та пікнік в Саржиному Яру

«Культурний погляд» запрошує вас на наступний розмовний клуб українською — цього разу на свіжому повітрі та за участі Антона Алохінссона, журналіста медіа «Люк». Подія відбудеться в межах святкування Івана Купала від «Манівець хаб»!

Тема супер важлива «Право на місто: чому байдужість робить наше життя некомфортним», тому організатори дуже чекають на ваші свідомі та сміливі думки, які обов’язково знайдуть свою підтримку.

«Російське повномасштабне вторгнення, окрім горя та руйнації, подарувало нам шанс заново відбудувати Харків — сучасний, комфортний та ефективний. Місто, в якому приємно жити, працювати та виховувати дітей.

Проте, щоби він став таким, потрібна низова ініціатива, проактивність містян(ок). Не можна віддавати муніципалітету права визначати наше майбутнє в цьому новому Харкові.

Зміни в міському просторі не відбуваються самі по собі, їх рухають люди — що позитивні, що негативні. Мер або міська рада не є громадою — нею є ми всі, як і держава складається не лише з представників(ць) влади, а з усіх своїх громадян(ок)».

Будь ласка, прихопіть із собою коци, карімати — все, що можна розстелити на траві.

Дуже цікаво дати простір кожній думці та підтримати вас у частішому спілкуванні українською чи переході на неї, кажуть організатори.

Місце зустрічі: джерело у Саржиному Яру
Коли: 06 липня, 12:00
Вхід: вільний донат за умови обов’язкової реєстрації за цим посиланням

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк