Головна - Анонси - Концерт «Культурного десанту»: Remez та Sasha Boole
…

Концерт «Культурного десанту»: Remez та Sasha Boole

Спільний проєкт «Культурного десанту», арт-клубу Pintagon та Kharkiv Media HUB.

Можливість побачити і почути на одній сцені двох бойових музикантів та зібрати кошти на підтримку «Культурного десанту» на Харківщині.

Remez — Олександр Ремез, бенд-лідер гурту RvB (« Руки’В Брюки»), співавтор шоу «Епоха Джазу», проєкту Kyiv Rhythm Kings, лідер «Культурного десанту» на Харківщині, поет та композитор, родом з Харкова. З початком повномасштабного вторгнення 24 лютого Саша одразу долучився до оборони країни: спочатку як доброволець ТРО, а пізніше в лавах ЗСУ.

Sasha Boole — Олександр Буліч, музикант, письменник, журналіст, офіцер ЗСУ. Автор роману-антиутопії «Плющ», учасник міжнародного гурту Me and That Man — сайд-проєкту Адама Нергала Дарскі з гурту Behemoth. Розпочав свою музичну діяльність у 2013 році, встигнувши за цей час видати 4 сольних альбоми та 2 альбоми в складі гурту. У допандемічні часи вважався одним з найбільш гастролюючих закордоном Українських артистів, зігравши у понад 20 європейських країнах. Автор серії науково-популярних подкастів для проєкту «Локальна Історія». Брав участь у бойових діях на Харківщині та Сумщині.

Де: вул. Данилевського 26, клуб Pintagon
Коли: 16 листопада, 18:30
Вхід: вільний донат

Бронювання місць через WhatsApp/Telegram: +380733089533

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк