Головна - Анонси - Квартирник Бориса Філоненка «Іменами коміксів: Харків двадцятих»
…

Квартирник Бориса Філоненка «Іменами коміксів: Харків двадцятих»

Арткритик та автор коміксів Борис Філоненко, який зараз є резидентом «Слова», та художник і засновник студії Aza Nizi Maza Микола Коломієць зустрінуться на квартирнику аби поговорити про роботу з українською літературою 1920-х в коміксах і мистецьких проєктах.

Сергій Жадан писав про подібність творчих кіл Харкова до кіл Дантового пекла: їх одразу декілька і вони не перетинаються. Юрій Шевельов підтверджує це в спогадах про харківські 1920-ті: «Як я міг піти, приміром, до Хвильового, — коли він був письменник, а я — що я таке? Це було актом майже неймовірної відваги, коли я написав листа до Курбаса <…> Я не розумів ходу історії, а якби й збагнув, я не претендував на те, щоб бути її суб’єктом, тільки об’єктом. Завузлення українського культурного життя, що знаходили широкий резонанс у колах харківської інтелігенції, як правило лишали мене стороннім свідком».

У Харкові 2020-х теж так? На квартирнику поговоримо про потенціал роботи з літературою на території мистецтва і коміксу та про актуальні проєкти: спільний комікс Бориса Філоненка і Данила Штангеєва, виставки й книжки Миколи Коломійця та студії Aza Nizi Maza.

Де: місце проведення буде повідомлено після реєстрації
Коли: 22 червня, 18:00
Вхід: вільний за умови обов’язкової реєстрації за цим посиланням

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк