Головна - Анонси - Благодійний концерт гуртів «хейтспіч» та «Кажан і Нунчаки»
…

Благодійний концерт гуртів «хейтспіч» та «Кажан і Нунчаки»

Спільні концерти гурту «хейтспіч» і «Кажан і Нунчаки» — це зустріч двох потужних музичних світів, які об’єднують відмінну музику і енергію в одному вибуховому шоу. «хейтспіч» відомі своєю брутальною і емоційною пост-хардкор музикою, в той час як «Кажан і Нунчаки» пропонують безкompромісний панк-рок з власним авторським поглядом на світ.

На цих концертах ви можете очікувати потужного звучання, виразних текстів та неймовірного атмосферного заряду. Ця музична подорож об’єднує шанувальників обох гуртів в єдиному місці для незабутнього вечора, який обіцяє бути справжнім фестивалем різноманітних емоцій і рок-н-ролу.

Зібрані кошти підуть на актуальний збір благодійного фонду «Повернись живим».

Де: Харківська набережна 2/2, LF Club
Коли: 15 грудня, 19:00
Вхід: 400 UAH, квитки за цим посиланням

Для військових, рятувальників і медиків — безкоштовний вхід за попередньою реєстрацією за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк