Головна - Анонси - Kharkiv Hardcore Fest 2023
…

Kharkiv Hardcore Fest 2023

Kharkiv Hardcore Fest пройде у барі «Казка» у форматі міні!

Вінницький хардкор вихор залетить до Харкова. Sick Solution знову допоможуть повернути дух 2021-го, коли вони приїжджали вперше та змусили клуб тріщати по швах.

Молодий хардкор-панк гурт KAKERLAKEN з Сум, що стартував лише цього року, та який полюбляє Turnstile та Bad Brains серед всього іншого. Під час першого візиту до Харкова були змушені зіграти програму майже 3 рази, бо слухачі вимагали ще й ще.

Харківський котік хардкор 0%MERCURY, що під час війни став вінницьким. Гурт грає метал, приправлений хаотік хардкором і матроком, та заряджений потужним жіночим вокалом.

Харківський металізований хаотік хардкор гурт DEBTORS, що тепер базується у різних містах, але не залишає поза увагою рідне місто з того часу, як відновили концертну діяльність цього року.

Poshend це молодий харківський панк-рок гурт від не дуже молодих учасників, з жіночим вокалом та піснями про панківську буденність, відсилками до старих улюблених гуртів і сучасної української культури.

Приблекований метал-панк гурт SQUAT APART, що народився на одеських Черемушках, який яскраво демонструє, що між металом і панком немає і не може бути меж. На рахунку гурту є EP «Cult Returns» 2021 року, проте зараз готується новий матеріал до запису, що можна буде почути на ХХФ. Вперше у Харкові.

STATIST — це гостра страва з павервайленсу, приперчена грайндкором зі спеціями з харизми легендарного фронтмену. Очікуйте танцювальні ритми, що перемежовуються з бластбітами.

Де: вул. Пушкінська 25, бар «Казка»
Коли: 10-11 червня, 18:00
Вхід: 300 UAH за один день, 500 UAH за два дні, квитки замовляти в особистих повідомленнях бару за цим посиланням

У день фестивалю на вході квитки будуть дорожчими.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк