Головна - Анонси - Річниця благодійних вечірок «Харків незламний»
…

Річниця благодійних вечірок «Харків незламний»

Рівно один рік назад відбулась перша благодійна вечірка «Харків незламний».

За цей час музиканти зіграли ≈ 825 треків, а організатори передали 199900 гривень на військові потреби. Гості танцювали в стінах Оперного театру та Будинку Архітектора, а коробки гуманітарної допомоги доїхали до Ізюму, Куп’янська, Змієва та Чорнобаївки.

«Дякуєм, наші любі, що весь цей час ви танцювали разом з нами заради добрих справ і для спільної перемоги», — кажуть організатори, та кличуть всіх відсвяткувати це черговою благодійною вечіркою.

Line-Up:
Monotronique
Alexander T b2b Komponente
Vexler live
Karpov
Sit

За кошти з цієї вечірки планується закупівля зимової гуми і ще деяких потрібних штук для мінометної батареї 247 батальону 127 бригади ТрО.

Де: майдан Свободи 4, «ЄрміловЦентр»
Коли: 28 жовтня, 17:00
Вхід: 300 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк