Головна - Анонси - Благодійна вечірка «Харків Незламний». Гедлайнер SI Process
…

Благодійна вечірка «Харків Незламний». Гедлайнер SI Process

У вас так буває часом, що у прохолодний осінній вечір хочеться повернутись хоч ненадовго у один із днів літа? Якщо так, то організатори благодійних вечірок «Харків Незламний» запрошують пірнути в атмоферу гарячого серпня разом з гедлайнером SI Process!

Станіслав Іващенко — ударна сила гурту «ВГНВЖ» і свого сольного проєкту SI Process. Він також є резидентом київського клубу Closer та неодноразово виступав на великих фестивалях України та Європи, а цього року підпалив танцпол своїми драмовими ритмами на Brave! Factory. Але у Харкові ви зможете спостерігати його віртуозну гру на барабанах не з висоти сцени, а в безпосередній близькості.

Line Up:
At.agt
Komponente
SI Process live
Karpov

Дрес код: контроль на вході не буде надто прискіпливим, та приємно буде бачити вас у підготовленому вбранні. Але гостям у спортивному одязі буде відмовлено у відвідуванні вечірки.

Зібрані на вечірці кошти підуть на закупівлю FPV дрону для 127 бригади.

Де: Харківська набережна 6
Коли: 18 листопада, 17:00
Вхід: донат від 300 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк