Головна - Анонси - Прем’єрний показ анімаційних фільмів «Хасторія: Легенди Харкова»
…

Прем’єрний показ анімаційних фільмів «Хасторія: Легенди Харкова»

Art Area ДК запрошує на перегляд і обговорення нових та вже відомих серій «Хасторії» — колажних анімацій про міфи і легенди Харкова.

Під час показу на вас чекає прем’єра нових епізодів, зустріч з авторками, та можливість поговорити про міфічну історію нашого міста.

В першому сезоні з 10 коротких серій авторки 2VV Studio спробували відобразити колективний образ Харкова, ірраціональні та поширені уявлення про місто, його таємні закутки та магічні властивості спільної пам’яті. Ми не пропонуємо точних відповідей, натомість, запрошуємо глядачів разом зануритись в міські таємниці, переглянути загальновідомі факти та отримати наснагу дізнатись більше про Харків і людей, які тут жили.

Авторки проєкту:
Вікторія Іванова — режисерка проекту, знімає та монтує анімації.
Вікторія Грівіна — сценарістка та дослідниця харківських кушурів.
Надія Носкова — почесний голос проєкту.
Віктор Сафонов та Юлія Конозенко — арт (9-10 серії).

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 03 вересня, 18:00
Вхід: вільний донат

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк