Головна - Анонси - Презентація друкованого журналу «Харків, де твоє обличчя?» від медіа «Люк»
…

Презентація друкованого журналу «Харків, де твоє обличчя?» від медіа «Люк»

Онлайн-медіа «Люк» випускає перший друкований журнал!

На початку цього року «Люк» запустив проєкт «Харків, де твоє обличчя?», в якому розповідав, як Росія вперто намагалася перетворити Харків на «Харьков» і чому їй це так і не вдалося. А також відкривав читачам інше обличчя міста — сміливе, модерне, українське.

Тепер «Люк» оголошує другу хвилю проєкту та випускає однойменний друкований журнал! Перший випуск складається з редакційних матеріалів та статей про деколонізацію, а також текстів від колег-журналістів з медіагрупи «Накипіло». Вони розповідають, що саме у Харкові століття тому виникло гасло «Слава Україні!», з’явився новий український правопис і розпочався найстрашніший Голодомор в історії країни.

Втім, видання сповідує політику «любов, гідність та приколи», тому, окрім серйозних текстів, у  журналі можна знайти інтерактив: розмальовки, кросворд та гру в деколонізацію, де читач за допомогою наліпок може довільно перейменувати харківські вулиці з іменами Пушкіна, Єсеніна та Чайковського на вулиці Сковороди, Йогансена та бабака Тимка.

На честь випуску журналу «Люк» проведе його офлайн-презентацію у дружньому просторі театру «Нафта». Редакція розповість більше про проєкт та створення друкованого видання, а кожен охочий зможе отримати свій примірник — абсолютно безкоштовно.

Також в межах презентації відбудеться живий виступ львівського гурту «Пиріг і Батіг» з програмою «Замордовані кацапом». В ній музиканти увиразнюють українське прагнення до справедливості і любов до життя композиціями на слова Василя Стуса, Василя Бобинського, Володимира Свідзінського, Грицька Чупринки, Євгена Плужника, Миколи Хвильового, Миколи Вороного, Михайла Драй-Хмари, Майка Йогансена та інших славних українських поетів і поеток, що були закатовані радянською владою в період з 1918 по 1986 роки.

Де: вул. Чорноглазівська (колишня вул. Маршала Бажанова) 21/23, Театр «Нафта»
Коли: 19 жовтня, 19:00
Вхід: вільний за умови обов’язкової реєстрації за цим посиланням

УВАГА! Оголошуємо додаткову презентацію нашого друкованого журналу!

Коли ми запускали цей проєкт, ми дуже сподівалися на великий відгук аудиторії. Але ви перевершили наші очікування в декілька разів — на вчорашній презентації багатьом просто не вистачило місця ????

Ми дуже за це вибачаємося, тому оголошуємо повторну презентацію з тією ж самою програмою! Але за новою адресою і цього разу без реєстрацій та SMS. Приходьте сьогодні у «Трипіччя» слухати «Пиріг і Батіг» та гортати сторінки нашого першого друкованого журналу.

Де: вул. Різдвяна 10, Ресторан «Трипіччя»
Коли: 20 жовтня, 18:00
Вхід: вільний

Проєкт реалізується ГО «Люк-Медійна Група» у межах проєкту «Термінова підтримка ЄС для громадянського суспільства», що впроваджується ІСАР «Єднання» за фінансової підтримки Європейського Союзу.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк