Головна - Анонси - Витава «Хтось такі як я» театру «Нафта»
…

Витава «Хтось такі як я» театру «Нафта»

«Хтось такі як я» — перформативно-фізична моновистава Ніни Хижної про подорож безтілесної істоти тілами інших. Вона пізнає досвіди тих, хто день за днем зустрічаються зі страхом і знаходять способи йому протистояти.

Через стан їхніх м’язів, через їхні рухи, звички та почуття істота пізнає досвіди людей, яким доводиться перебувати в небезпеці спричиненій війною. У фізичному стані та русі цих осіб знаходить відбиток їхній стрес, біль, смуток, нові навички боротьби і виживання, але також насолода, гумор, жага і химерне відчуття парадоксу. 

Основою для вистави стала низка інтерв’ю з українцями та українками різних професій, статі та віку, наймолодшій з яких — 6 років, а найстаршій — 90 років. Їхні тіла і досвіди дуже відмінні, але ними можна поділитися, їх можна почути і спробувати зрозуміти. Тому що всі ми опинилися перед загрозою і стаємо колективним тілом, що трансформується та вчиться пристосовуватись до химерної реальності. 

Головним медіумом вистави є мова тіла — рух і танець, зібрані з висловлювань, асоціацій і щоденних дій героїв та героїнь, з якими спілкувалась команда проєкту.

Вікове обмеження: 16+

Де: вул. Іванівська 1, Центр нової культури
Коли: 13 травня, 19:00
Вхід: від 200 UAH, квитки за цим посиланням

Для учасників/ць бойових дій вхід на вистави — вільний. Напишіть театру «Нафта» у соцмережі чи зателефонуйте: +380505093435

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк