Головна - Анонси - Різдвяний Кінобагаж #98
…

Різдвяний Кінобагаж #98

«Різдвяний Кінобагаж» від креативної агенції Arriba! та школи маркетингу «Багаж» повертається!

«Ми з вами не робили цього два роки. Не зустрічалися разом, не дивилися кращу рекламу, не сміялися та не розчулювалися, не наповнювалися новорічним настроєм, якого завжди не вистачає. Спочатку було не на часі. Потім — не до того. Але завдяки ЗСУ в нас є можливість зробити це все цього року. Та разом з цим віддячити нашим сталевим хлопцям, бо всі зібрані кошти підуть на купівлю пікапа для артилеристів з 92-ї бригади. А після перегляду на вас чекає поп-ап сцена біля бару, де буде грати один з засновників проєкту Yama — Саша Кручин», — кажуть організатори.

Якщо ви не можете долучитися до перегляду, але хочете допомогти нашим бійцям, ви можете просто зробити донат на пікап за цим посиланням

Де: вул. Іванівська 1, Центр нової культури
Коли: 22 грудня, 19:00
Вхід: 250 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк