Головна - Анонси - Кінопоказ серії короткометражних стрічок «Торгувати зубами» від Takflix
…

Кінопоказ серії короткометражних стрічок «Торгувати зубами» від Takflix

Art Area ДК разом з Takflix запрошує на перегляд добірки короткометражних комедій сучасних українських режисерів «Торгувати зубами» та зустріч з режисеркою однієї з них — Ольгою Стернейчук.

«Торгувати зубами» — це п’ять дотепних історій про юність, стосунки, життя в маленьких містечках та переосмислення ролі героїв.

«Ну ти і дура, Ліза» — іронічна комедія Олександри Коноплі «Ну і дура ти, Ліза» розповідає про життя «як у мелодрамі». Ліза закохується у Вадіка, чисте втілення мрії. Але чи буде хлопець таким люб’язним, як чоловіки в кіно? Чи не розіб’ються рожеві окуляри Лізи?

«ГКЧП» — чорно-біла історична комедія Аркадія Непиталюка, що стала найтитулованішою стрічкою року. Події розгортаються 19 серпня 1991 року. У дитячо-юнацькому таборі поблизу Запоріжжя своє життя. Підлітки та вихователі переймаються любовними справами, допоки завгосп табору і колишній дисидент Петрович не приносить новину. У Москві мітинги, а по телевізору ще від ранку крутять «Лебедине озеро».

«Вітольд» — односторонній броманс Ольги Стернейчук, знятий за мотивами оповідання Сергія Жадана «Мої нічні кошмари». Вітольд заселяється в комуналку, його сусідом виявляється молодий письменник Сергій. Чоловік одразу стає палким прихильником митця і не знає, куди подітися від новини, що Сергій незабаром з’їжджає.

«Капітан Бровари» — інді-мок’юментарі Едуарда Нечмоглода про життя супергероя на Київщині. Донедавна Капітан Бровари мав монополію на геройство, однак у місті з’являється конкурент – Чорний Мстюн. Капітану Бровари доводиться з’ясувати, хто це і чи зможе він повернути любов людей.

«Потерпи трошки» — історія про дорослішання та вміння почути себе від Любові Гончаренко. Арина на порозі дорослого життя. Попереду на неї чекають вступні іспити та муки вибору. Але батьки хочуть утримати дівчину в селі, і бойфренд Вітька теж.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 03 березня, 18:00
Вхід: вільний донат

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк