Головна - Анонси - Кінопоказ стрічки «Сезон»
…

Кінопоказ стрічки «Сезон»

Галерея «Творче нежить» продовжує серію нежитських кінопоказів! Цього разу — фільм від постійного відвідувача та митця ichubenkoo.

Далі — від автора:

«Харків. Літо. Хатоб. У чуваків сезон катання на скейті в самому розпалі. Сонце. Спека. Постійне відчуття спраги, і після чергової гри в скейт, знову йдуть нескінченні діалоги які перериваються вже 17-им проханням скрутити самокрутку, і нескінченні пошуки запальнички.

Я — єдиний лонгборд-райдер серед всіх типів на споті. Старе лонгборд комʼюніті зникло. Ти єдиний хто притримує життя лонгу в Ха, в місті яке дуже люблять позначати як “057”, всі шарять за цей код.

Бажання. Квиток. Інтерсіті. Київ. Київське лонгборд комʼюніті як завжди дає відчуття легкості і розслаблення, але і водночас згуртованості, як сімʼя. Покатушки. Вайб серфінгу по асфальтових горах столиці. Музика. Контест. Закриття сезону і нестерпне бажання докатати останні теплі дні сезону. Сезон…»


Де: вул. Конєва 10/2, галерея «Творче нежить» на другому поверсі культурно-громадського центру DRUK
Коли: 24 грудня, 15:00
Вхід: вільний донат

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк