Головна - Анонси - Благодійний концерт гурту Cobra Twist
…

Благодійний концерт гурту Cobra Twist

Поринь в SURF — драйвову музику кінця 50х – початку 60х. В програмі будуть як авторські твори, так і крутезні квери від професійних виконавців. Готуйтесь танцювати до упаду, слухати кайфові ритми і спілкуватись із новими та старими друзями.

«Цей чудовий парубок якийсь час грав з нами у WiseGuyz на барабанах і взагалі це наш добрий друг з Києва. В’ячек вступає до лав ЗСУ і потребує гроші на екіп. Приходьте провести час з нами і поєднаєте приємне з корисним», — каже Chris Bird з гурту WiseGuyz, музиканти якого будуть грати у складі Cobra Twist цього вечора.

Де: пров. Інженерний 9, Switch Bar
Коли: 21 жовтня, 19:30
Вхід: донат від 100 UAH

Щодо бронювання столів звертатись за цим посиланням.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк