Головна - Анонси - Концерт «Добра хата» фольк-гурту «Яри»
…

Концерт «Добра хата» фольк-гурту «Яри»

Музичний проєкт «Добра хата» — це звучання Слобідської України. Концертна програма «Добра хата» включає 12 композицій, в основу яких лягли народні пісні Харківщини в сучасному аранжуванні та у супроводі симфонічних інструментів.

Музичний проєкт «Добра хата» має на меті дві важливі місії.

По-перше, це формування україномовного музичного контенту на Сході країни та приклад інтегрування нематеріальної культурної спадщини в сучасне мистецтво. По-друге, це бажання надихнути митців з глибинки, які не бачать шляхів для творчої реалізації, подивитися на проблему нешаблонно.

Команда проєкту поставила за мету доказати, що в наш час глобальної диджиталізації кожен може створити щось унікальне і знайти відгук, незалежно від місця проживання.

«Це просто ідеально зайшло! Ми брали пісні Слобідської України, вони всі достатньо мелодійні та гармонійні. Як показала практика, їх без проблем можна класти на симфонічну музику й виходить сучасно і актуально. Не скажу, що в нас вийшла “Концептуальна хата”, але, що “добра” — то без сумнівів. На жаль, аудиторія для такої музики ще не надто сформована. Але ж ми заради цього і працюємо. Хочеться, щоб українська народна пісня стала потужним джерелом натхнення для музикантів, і перш за все, на Сході України», — говорить фронтмен фолькгурту «Яри» Микола Пазич.

«П’ятий Харків» — спільний проєкт Харківського літературного музею та Сергія Жадана. За підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Де: вул. Багалія 6, Харківський ЛітМузей
Коли: 30 вересня, 16:00
Вхід: вільний за попередньою реєстрацією за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк