Головна - Анонси - Концерт гурту TVORCHI
…

Концерт гурту TVORCHI

Гурт TVORCHI, який нещодавно потужно представив Україну на конкурсі «Євробачення» у Великій Британії оголосив про продовження свого туру «Heart of Steel» на Сході України. У жовтні артисти дадуть 5 додаткових концертів у Сумах, Полтаві, Харкові, Кривому Розі та Дніпрі. Усі 100% з продажу квитків TVORCHI спрямують на благодійність.

В рамках свого першого туру Україною «Heart of Steel» гурт дав великі концерти вже в 11 містах. У кожному з них артистів чекали повні зали, велика підтримка, любов глядачів та виступи «на біс».

Свій тур «Heart of Steel» артисти присвятили усім українцям, їхній сталевій волі та серцям. На концертах TVORCHI виконують усі хіти, серед яких: «Не танцюю», «Falling», «Віч-на-віч», «Believe», «Мова тіла», «I Can’t Stop» та нові треки.

TVORCHI продовжують свою благодійну місію, яку започаткували під час «Євробачення» — допомагати маленьким дитячим серцям битися. Під час конкурсу артистам вдалося зібрати 12 мільйонів гривень на інкубатори для новонароджених. Усі 100% з продажу квитків на перелічені концерти гурт спрямує на цю ж мету через платформу United24.

Де: вул. Академіка Павлова 271, клуб Radmir
Коли: 26 жовтня, 19:00
Вхід: від 390 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк