Головна - Анонси - Концерт гурту IGNEA з презентацією нового альбому
…

Концерт гурту IGNEA з презентацією нового альбому

Київський melodic metal гурт IGNEA анонсує свій перший український тур на підтримку нового альбому «Dreams of Lands Unseen», що вийшов навесні 2023 року на відомому австрійському лейблі Napalm Records.

Альбом присвячений українській мандрівниці Софії Яблонській, яка у 30-х роках XX століття подорожувала у далекі куточки світу та документувала життя племен та аборигенів, що було особливо небезпечно та рідкісно для жінки її часу.

Цього разу, майже третина альбому лунає українською мовою, у тому числі, пісня «Далекі Обрії», обрана на честь однієї з книг Яблонської та для назви українського туру.

Маючи велику закордонну фанбазу, восени гурт вирушає у двомісячний європейський тур із відомим американським гуртом Fear Factory. IGNEA також є наразі єдиним українським гуртом, анонсованим на легендарний метал фестиваль Wacken Open Air 2024.

Проте, саме українські слухачі почують новий альбом наживо першими. Український тур охопить шість міст, в деяких з яких IGNEA виступить вперше.

Частина прибутку з концерту буде перерахована на потреби військової частини 3057 НГУ України.

Де: Харківська набережна 2/2, LF Club
Коли: 30 вересня, 18:30
Вхід: 300 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк