Головна - Анонси - Благодійний акустичний концерт гурту «Кімната Гретхен»
…

Благодійний акустичний концерт гурту «Кімната Гретхен»

«Кімната Гретхен» — музичний гурт з Дніпра, обличчя і голос центрально-української інді-сцени. Їхня творчість — метакультурний коктейль з пост-брит-попу, мелодійного гранжу, електроніки та поетичних текстів.

За 10 років існування ці музиканти експериментували в різних напрямках, видали 5 альбомів, записували саундтреки для авторського кіно та молодіжних серіалів і навіть зіграли самих себе в одному з них.

«Кімната Гретхен» звучали наживо зі сцен найбільших українських фестивалів та представляли українську інді-сцену за кордоном.

Сьогодні продовжують підтримувати українську армію під час волонтерських місій та виступів для військових. У 2022 разом з Біржею Благодійності «ДоброДій» ініціювали благодійні тури містами України, Польщі та Німеччини з метою збору коштів для ЗСУ. Долучались до великих проектів фондів «ДоброДій», «Rise for Ukraine», «Для Героїв», «Peremoga», «Obiruch», «Патронус», котрі загалом змогли зібрати більше 1 мійльонв гривень на потреби армії.

Цього разу гурт збиратиме кошти на медицину для підрозділів на Донеччині та Запоріжжі.

Де: Харківська набережна 2/2, LF Club
Коли: 05 серпня, 18:30
Вхід: вільний донат від 100 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк