Головна - Анонси - Концерт «Культурного Десанту»: Remez, Вєста Гунченко, Lu Rut та Вікторія Деркач
…

Концерт «Культурного Десанту»: Remez, Вєста Гунченко, Lu Rut та Вікторія Деркач

Цієї неділі відбудеться концерт «Культурного Десанту» — об’єднання відомих митців, всі сили яких сьогодні спрямовані на Перемогу України. На рахунку «Культурного Десанту» понад 2000 концертів на лінії фронту, військових госпіталях, в частинах рятувальників, та в деокупованих українських містах. «Культурний Десант» є ініціатором мистецьких, психологічних та освітніх проєктів, які змінюють нашу країну вже сьогодні.

Напрямки діяльності — підняття морально-психологічного духу бійців на передових та наближених до них позицій. Розповсюдження правильноï інформації в медіапросторі для підняття морального духу всіх українців.

В програмі:
Remez
Вєста Гунченко
Lu Rut
Вікторія Деркач

Де: Харківська набережна 2/2, LF Club
Коли: 05 листопада, 18:00
Вхід: вільний донат на діяльність «Культурного Десанту»

Замовлення столиків (300 грн) за телефоном:
+38068 679 1 666
+38063 679 1 666

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк