Головна - Анонси - Концерт «Культурного Десанту»: Remez, Вєста Гунченко, Lu Rut та Вікторія Деркач
…

Концерт «Культурного Десанту»: Remez, Вєста Гунченко, Lu Rut та Вікторія Деркач

Цієї неділі відбудеться концерт «Культурного Десанту» — об’єднання відомих митців, всі сили яких сьогодні спрямовані на Перемогу України. На рахунку «Культурного Десанту» понад 2000 концертів на лінії фронту, військових госпіталях, в частинах рятувальників, та в деокупованих українських містах. «Культурний Десант» є ініціатором мистецьких, психологічних та освітніх проєктів, які змінюють нашу країну вже сьогодні.

Напрямки діяльності — підняття морально-психологічного духу бійців на передових та наближених до них позицій. Розповсюдження правильноï інформації в медіапросторі для підняття морального духу всіх українців.

В програмі:
Remez
Вєста Гунченко
Lu Rut
Вікторія Деркач

Де: Харківська набережна 2/2, LF Club
Коли: 05 листопада, 18:00
Вхід: вільний донат на діяльність «Культурного Десанту»

Замовлення столиків (300 грн) за телефоном:
+38068 679 1 666
+38063 679 1 666

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк