Головна - Анонси - Концерт «Шедеври світового року»
…

Концерт «Шедеври світового року»

Програма «Шедеври світового року» у виконанні камерного симфонічного оркестру «Імпульс» – це, по суті, симбіоз класичної та рок-музики.

Репертуар коллективу складається з безсмертних творів великих рок-груп як двадцятого століття, так і сучасності. Його родзинкою є те, що улюблені всіма пісні постають в нових аранжуваннях і розкриваються під абсолютно незвичайним ракурсом.

В результаті відомі всім рок-хіти проходять переродження та отримують нове дихання.

До складу групи «Імпульс» входять професійні музиканти. Програма супроводжується спеціально підібраним візуальним рядом.

У програмі представлені твори таких групп як Queen, The Beatles, Metallica, Rammstein, Depeche Mode, Radiohead, Red Hot Chili Peppers, AC/DC, Scorpions, Bon Jovi, System of a Down, Kiss, Nirvana, Deep Purple, Led Zeppelin, Korn, Linkin Park, 30 Seconds to Mars, Muse, Sting.

Де: вул. Сумська 25, Театрально-концертний центр
Коли: 08 липня, 18:30
Вхід: від 390 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк