Головна - Анонси - Концерт SHUMEI
…

Концерт SHUMEI

Олег Шумей перемагав у низці конкурсів, проте відомим став в перші дні війни, опублікувши дебютну відеороботу на власну пісню «Тривога» та незабаром переспівавши пісню «Біля тополі» польського гурту Enej, яка була написана більш як 7 років назад і присвячена українським військовим, які загинули на війні після російського вторгнення 2014 року. Кавер увійшов до трендів YouTube та чарту топ-100 Apple Music в Україні, набрав понад 12 мільйонів переглядів та увійшов до переліку 200 найпопулярніших відеокліпів українською мовою в історії. Ще одна відома відеоробота Шумея, що має мільйонні перегляди, створена на пісню «Пробач».

Де: вул. Сумська 25, Театрально-концертний центр
Коли: 30 липня, 19:00
Вхід: від 595 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк