Головна - Анонси - Концерт «Вівальді. Пори року»
…

Концерт «Вівальді. Пори року»

«Пори Року» у виконанні International Classical Orchestra сповнені блискучих мелодій, що захоплює інструментальну взаємодію та агресивні ритми. Цей концерт подарує вам справжнє музичне задоволення та неповторні емоції, які захочеться відчути знову!

Пори року венеціанського композитора Антоніо Вівальді — один із найзнаменитіших його творів і один з найвідоміших музичних творів у стилі бароко. Концерти написані в 1723 році і вперше опубліковані через два роки. Кожен концерт присвячений одній порі року і складається з трьох частин, що відповідають кожному місяцю.

Де: вул. Сумська 25, Театрально-концертний центр
Коли: 10 червня, 18:00
Вхід: від 250 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк