Головна - Анонси - Концерт Єгора Грушина «In Time»
…

Концерт Єгора Грушина «In Time»

Єгор Грушин — яскравий композитор і піаніст, один з небагатьох, хто творить у стилі неокласика в Україні. У цьому стилі в світі відомі Ludovico Einaudi, Ólafur Arnalds, Nils Frahm, Max Richter.

10 років творчості, понад 400 концертів, 6 альбомів, збірка фортепіанних творів, саундтреки до українських фільмів та серіалів. 2019 завершив  річний тур на підтримку альбому «Ritorno»  сольним концерт у Шанхаї.  У 2022 році вийшов новий альбом композитора «In Time» на лейблі 1631 Recordings у Швеції і вже отримав близько двох мільйонів прослуховувань на стрімінгових сервісах.

Його музика легка для сприйняття. В ній – різноманітні мелодії та патерни. Переконайтеся в цьому – послухайте твори з нового альбому наживо.

Де: вул. Данилевського 26, Pintagon
Коли: 25 травня, 19:00
Вхід: донат від 200 UAH

Питання і бронювання за номером +380733089533 у Telegram та WhatsApp.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк