Головна - Анонси - Лекція «Мистецтво самопідтримки на професійному шляху»
…

Лекція «Мистецтво самопідтримки на професійному шляху»

Театр «Нафта» в межах проєкту «Нафталаб» запрошує всіх на відкриту лекцію Максима Пилаєва. Будем говорити про мистецтво самопідтримки на професійному шляху.

Максим Пилаєв — психолог та психотерапевт (у процес-орієнтованому та діалогово-феноменологічному підході).

Життя та творчість митців/мисткинь сповнені нестабільністю, творчими кризами, матеріальними труднощами. Як при цьому не впадати в депресії, що робити зі страхами, як діяти, коли не маєш надійної опори? Ці питання актуальні для багатьох діячів/діячок культури.

Тільки за останні 4 роки митці та мисткині зіткнулися з серйозними викликами.

Березень 2020. Настає епоха ковіду з півторарічною ізоляцією, коли заклади культури не функціонували і діячі мистецтва просто не мали роботи.

Лютий 2022. Широкомасштабне вторгнення. Хтось пережив досвід еміграції і почав усе з нуля за кордоном. Хтось створив власні проєкти в Україні, не дивлячись на загрозу обстрілів. А деякі митці та мисткині зовсім втратили натхнення творити.

Тож як навчитися самопідтримці і як вона впливає на нашу здатність проживати стрес?
Читайте нижчі в прямій мові Максима Пилаєва:

«Всі ми протягом свого життя вибудовуємо відносини з оточуючим середовищем: отримуємо від людей як підтримку, так і копняків. Ці відносини можуть допомагати нам рухатися крізь життя, роблячи його більш комфортним та приємним, або навпаки руйнують нас. Схожим чином ми будуємо і відношення із самими собою — допомагаючи або ускладнюючи собі рух життєвим шляхом.

Професійний шлях є частиною життєвого і так само сповнений перешкод, турбулентностей, викликів та падінь. І можливість витримувати це все та реалізовувати себе сильно залежить від того, як ми будемо підтримувати себе.

Самопідтримка — це вміння, йому неможливо навчитися раз і назавжди, ми маємо постійно перевчатися та перевідкривати його. Тому це не стільки технологія, скільки мистецтво.
У своїй лекції я спробую разом з вами дослідити, як формується самовідношення, як воно стає руйнівним або підтримуючим і на що звернути увагу, щоб розпочати опанування мистецтва самопідтримки»
.

Де: вул. Чорноглазівська (колишня вул. Маршала Бажанова) 21/23, Театр «Нафта»
Коли: 2 грудня, 11:00
Вхід: вільний за умови обов’язкової реєстрації за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк