Головна - Анонси - Показ кінодобірки «Любов варта всього» та зустріч із творцями
…

Показ кінодобірки «Любов варта всього» та зустріч із творцями

Art Area ДК разом з онлайн-кінотеатром Takflix запрошує на показ добірки короткометражних фільмів «Любов варта всього» та зустріч з творцями.

«Любов варта всього» — добірка коротких метрів про кохання в умовах воєнного стану. Всі фільми зняті сучасними українськими режисер(к)ами після 24 лютого 2022 року. Автор(к)и фіксують нову воєнну реальність з перспективи особистого життя та романтичних стосунків. Їхні стрічки вловлюють нерв воєнного часу і в той же час залишаються зрозумілими поза контекстом — адже любов не знає меж.

У добірку увійшов фільм-учасник офіційної програми минулорічного Каннського кінофестивалю «Як це було» Анастасії Солоневич і Дам’яна Коцура, лавреат фестивалів «Молодість», KISFF, Wiz-Art «Войси з Бахмута» Ігоря Бабаєва, учасник низки міжнародних і українських фестивалів «Поки тут тихо» Олени Подолянко і Новруза Хікмета та щемка документальна стрічка «Лелеки завжди повертаються додому» Ґали Козютинської.

Проєкт «Любов варта всього» підтримано в результаті відбору на відкритому конкурсі (re)connection UA 2023/24, програми, що реалізується ГО «Музей сучасного мистецтва» та UEAF у партнерстві з UNESCO, та фінансується через Надзвичайний фонд спадщини UNESCO.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 08 лютого, 19:00
Вхід: вільний донат, реєстрація за цим посиланням

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк