Головна - Анонси - Люди Люка: Вистава «Жираф Монс», екскурсія в Театр Ляльок та обговорення після
…

Люди Люка: Вистава «Жираф Монс», екскурсія в Театр Ляльок та обговорення після

Запрошуємо нашу спільноту зануритися в театральне мистецтво з головою та разом сходити в Театр Ляльок на три в одному: екскурсію, виставу та обговорення після.

Зустрічаємося в Театрі Ляльок за годину до вистави та починаємо з екскурсії. Це унікальна можливість побачити залаштунки театру, процес створення ляльок від ідеї до виступу та поспілкуватись з людьми, які створюють цю магію.

Після екскурсії забігаємо в театральний буфет й одразу на виставу «Жираф Монс». Це історія дає можливість подивитися на війну очима дитини, яка по-своєму сприймає світ, переживає страх та самотність. Дуже делікатна розмова, яка адресована і дітям, і дорослим. Про війну, про співчуття та підтримку. Відстороненість сюжету від сучасності, притчева природа твору дали можливість створити виставу, яка розкриває болісні теми, але не травмує глядача.

Автори вистави — режисерка Оксана Дмітрієва, художник — Костянтин Зоркін, композиторка Катерина Палачова — втілили в експериментальній театральній формі унікальний мистецький підхід та особистий досвід переживання війни.

Після показу запрошуємо в гості до редакції Люка, де в неформальній бесіді актори театру поділяться своїм досвідом створення історії жирафа Монс.

Де: Театр Ляльок, пл. Конституції, 24
Коли: 6 квітня, 15:00.
Вхід: квитки на виставу «Жираф Монс» можна буде придбати на місці, вартість квитка — 200 грн.
Реєстрація за посиланням.
Захід для підписників Медіа «Люк» на Buy Me a Coffee.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк