Головна - Анонси - Кінопоказ стрічки «Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон» від «Космофільму»
…

Кінопоказ стрічки «Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон» від «Космофільму»

Art Area ДК разом з кіноклубом«Космофільм» запрошує вас на кіноперегляд та обговорення мальовничого, життєствердного фільму-притчі про життя чайки на ім’я Джонатан Лівінгстон.

Назва: «Чайка на ім’я Джонатан Лівінгстон»
Рік: 1973
Режисер: Хол Бартлетт
Жанр: фільм-притча
У ролях: Джеймс Франсіскус, Джульєтт Міллс, Філіп Ан, Девід Ледд, Келлі Гермон, Дороті МакГуайр, Річард Кренна, Хел Холбрук
Хронометраж: 99 хв.
Мова: англійська + українські субтитри

В основу сюжету лягла однойменна книга-бестселлер Річарда Баха. Молода чайка зовсім не схожа на членів свого клану, він тільки починає пізнавати з висоти пташиного польоту дивовижний світ. Йому не хочеться просто літати, він мріє літати найкраще. Занурений в експерименти з технікою польотів, не помічає нічого довкола себе. Сородичі не розуміють його. І зовсім не новина, що суспільство з давніх-давен намагається позбавлятися від особливих. Так і сталося в історії про Джонатана, старійшини виганяють його з клану. Наш герой знаходить свободу, залишившись зовсім один, вирушає на пошуки себе в загадкові та небезпечні далекі країни.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 21 грудня, 19:00
Вхід: вільний донат

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк