Головна - Анонси - Сольна благодійна вечірка від Monotronique
…

Сольна благодійна вечірка від Monotronique

Вдруге від початку повномасштабного вторгнення клуб «ЖИВОТ» відкриває свої двері з благодійною вечіркою. Цього разу Роман Курган, відомий під ім’ям Monotronique, буде грати свій сет протягом всієї події — чи не вперше за свою кар’єру.

«Це тільки вдруге легендарне місце відкриється з початку повномасштабного вторгнення. На жаль в перший раз я не зміг бути, тож для мене, як для резидента, дуже важливо опинитися в рідних стінах. Також окремим цікавим експіріенсом для мене є те, що я буду грати сам майже 5 годин! За весь період мого резидентства таке буде вперше і я дуже чекаю на те, щоб відучити це дійство разом з вами. Тож чекаю на вас вдома!» — каже музикант.

100% зібраних коштів підуть на купівлю авто для військових. Більше інформації про це за цим посиланням.

Де: вул. Куликівська 6, клуб «ЖИВОТ»
Коли: 23 вересня, 17:00
Вхід: 200 UAH

УВАГА! На жаль через незалежні від організаторів обставини відкрити двері «ЖИВОТа» цієї суботи не є можливим. Але вечірка все одно відбудеться за адресою Харківська Набережна 6.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк