Головна - Анонси - Концерт «Музика Баха»
…

Концерт «Музика Баха»

Бах — універсальний композитор. Універсальний у самому повному та прямому сенсі цього слова.
Бах вміє втішити та заспокоїти, підбадьорити та ствердити. Вміє дати час та нагоду зупинитися та зазирнути у себе. Бах вміє багато.

Він строгий та щирий; добрий, як люблячий батько. Це його ідеалістичний образ, трішки ода. Але кому, як не йому. Музика Баха — глибина краси. Складно писати про Баха, кожен бачить у ньому щось своє та кожен щось спільне людське. Треба тільки прислухатися та почути.

Дуету Станіслава та Ігоря вже понад двадцять років. За їх плечима сотні концертів, записи альбомів, репетиції, спілкування. Їх головний здобуток — висока майстерність та музикальність.
Бах — одна з основ їх обширного репертуару. Тож ви точно зможете почути Баха, якщо самі цього забажаєте. Ігор та Станіслав вам добре у цьому допоможуть.

Скрипка — Ігор Червнявський
Фортеп’яно — Станіслав Калінін
Ведучий — Олексій Михайлов

Програма концерту:
Соната №1 для скрипки та чембало, сі мінор, BWV 1014
Три частини з Увертюри у французському стилі, сі мінор, BWV 831:
Гавот – Пасп’є – Бурре
Партита №3 ля скрипки соло, мі мажор, BWV 1006
Хроматична фантазія і фуга, ре мінор, BWV 903
Соната №2 для скрипки та чембало, ля мажор, BWV 1015

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 15 грудня, 19:00
Вхід: 200 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк