Головна - Анонси - Вистава «Нехай щастить» театру «Березіль»
…

Вистава «Нехай щастить» театру «Березіль»

Український народний фарс часів війни за мотивами п’єси Б. Джанікашвілі «Війнонька».

Вистава була створена в прифронтовому Харкові саме в той час, коли місто обстрілювали майже щодня.

…Жили собі, були собі Дід та Баба. І був у них онучок Іванко. Майже як у казці… І раптом прилетіли ворожі літаки і почали скидати бомби на Діда та Бабу. І тоді онучок Іванко взяв рогатку, виліз на велике дерево і шишками з рогатки почав збивати ворожі літаки….

Що було далі — приходьте подивитись! І посміятись! Бо, попри все, гумор і сміх — така ж важлива зброя , як і Іванова рогатка!

У виставі грають актори театру: Дмитро Петров, Роман Жиров, Степан Пасічник та Павло Савєльєв. Ляльки створила Дар’я Кушніренко з Харківського театру ляльок ім. В. Афанасьєва.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 28 вересня, 17:00
Вхід: 200 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк