Головна - Анонси - Концерт гурту OMANA. Презентація альбому «Крізь Пітьму»
…

Концерт гурту OMANA. Презентація альбому «Крізь Пітьму»

Хто такі OMANA і де ви могли б про них чути? В першу чергу, це яскраве відкриття Main Stage благодійного фестивалю Faine Misto 2023, дуже колоритний бекап у турах Epolets, Stoned Jesus, Rohata Zhaba і безліч питань «Ну коли вже?» про сольні концерти гурту…

Що ж, цей день настав! OMANA вирушає у перший сольний тур містами України і запрошує вас провести низку темних зимових вечорів на концертах OMANA у Харкові.

В обов’язковій програмі: заряд містичною атмосферою, драйвова музика і автономне тепло ваших сердець у приємній компанії. А щоб емоції від очікування тримали в тонусі аж до початку туру, ловіть ексклюзив — в грудні хлопці презентують новий альбом «Крізь Пітьму» та обіцяють доповнити ним програму своїх виступів.

Частина коштів з кожного концерту буде перерахована на потреби бригади НГУ Азов.

Де: вул. Пушкінська 25, бар «Казка»
Коли: 27 січня, 18:30
Вхід: 290 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк