Головна - Анонси - Концерт гурту OMANA. Презентація альбому «Крізь Пітьму»
…

Концерт гурту OMANA. Презентація альбому «Крізь Пітьму»

Хто такі OMANA і де ви могли б про них чути? В першу чергу, це яскраве відкриття Main Stage благодійного фестивалю Faine Misto 2023, дуже колоритний бекап у турах Epolets, Stoned Jesus, Rohata Zhaba і безліч питань «Ну коли вже?» про сольні концерти гурту…

Що ж, цей день настав! OMANA вирушає у перший сольний тур містами України і запрошує вас провести низку темних зимових вечорів на концертах OMANA у Харкові.

В обов’язковій програмі: заряд містичною атмосферою, драйвова музика і автономне тепло ваших сердець у приємній компанії. В грудні хлопці презентували новий альбом «Крізь Пітьму» та обіцяють доповнити ним програму своїх виступів.

Спеціальні гості — гурт The BeatChess.

Частина коштів з кожного концерту буде перерахована на потреби бригади НГУ Азов.

Де: вул. Пушкінська 25, бар «Казка»
Коли: 27 січня, 18:30
Вхід: 290 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк