Головна - Анонси - Відкриття виставки «Харків | Культура | Війна» Олександра Осіпова та концерт Jazz Duo Yan-Vedaman & Artem Novikov
…

Відкриття виставки «Харків | Культура | Війна» Олександра Осіпова та концерт Jazz Duo Yan-Vedaman & Artem Novikov

«Харків | Культура | Війна» — персональна виставка харківського фотографа Олександра Осіпова зі світлинами культурного життя Харкова під час війни і власними відео-перформансами.

На відкритті будуть показані роботи всесвітньо відомого проекту «На вулицях Харкова», який Олександр створив разом зі своїм другом — віолончелістом Денисом Карачевцевим на початку російського вторгнення на територію України. Також можна поринути у чарівний світ дитячої художньої студії Aza Nizi Maza на станції метро «Історичний музей» навесні 2022 року. Крім цього будуть представлені фото з багатьох культурних подій міста, які побачив Олександр під час війни протягом минулого року.

Після відкриття вас очікує музичний сюрприз: концерт Jazz Duo Yan-Vedaman & Artem Novikov. Подія відбудеться за підтримки рідного для фотографа баскетбольного клубу «Харківські Соколи», який допоміг реалізувати ідею в ці складні часи.

Під час заходу будуть зібрані кошти на ремонт автівок штурмового загону 5-ї Слобожанської бригади НГУ, які зараз перебувають на лінії фронту під Кремінною.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 07 травня, 17:00
Вхід: вільний

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк