Головна - Анонси - Кінопоказ стрічки «Параджанов» від кіноклубу «Космофільм»
…

Кінопоказ стрічки «Параджанов» від кіноклубу «Космофільм»

Цього року у січні виповнилося 100 років з дня народження геніального режисера світового кіно Сергія Параджанов. З цієї нагоди Art Area ДК разом з кіноклубом «Космофільм» запрошує вас на перегляд та обговорення українсько-французької художньої стрічки «Параджанов».

Опис: Кінематографічна історія, що розкриває витончену геніальність великого режисера Сергія Параджанова. Режисери Олена Фетісова та Серж Аведікян вдало втілили на екрані таємниці і життя, і творчості цього непересічного митця. Фільм — це подорож у світ кольорових емоцій, заворожливо відтворених на кінострічці.

Історія великого митця вкрай деталізована та наповнена глибоким внутрішнім змістом. Від переживань радості та творчого піднесення до трагедії його особистого життя. Фільм вкрай емоційний та захоплюючий. Кожен кадр є мистецтвом сам по собі, а кожна сцена переносить глядача в світ казкової краси та філософської глибини.

«Параджанов» — це не лише портрет великого режисера, але й втілення самого мистецтва кіно. Це фільм для справжніх цінителів вишуканості та краси, для тих, хто готовий зануритися у світ творчості і відчути велич цього неперевершеного майстра.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 04 лютого, 18:00
Вхід: вільний донат

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк