Головна - Анонси - Благодійна вечірка «Харків Незламний». Перша літня
…

Благодійна вечірка «Харків Незламний». Перша літня

IM AWAKE оголошують наступну благодійну вечірку серії «Харків Незламний». Цього разу гедлайнер — Bogdan Zaiets, а сама подія відбудеться на затишному подвір’ї з бомбосховищем у підвалі поряд.

Частина зібраних коштів буде передана на потреби військових 68 бригади, а саме на дрон.

Лайн-ап:

— Богдан Заєць (Bogdan Zaiets)

Саунд-продюсер та діджей родом із Рівненщини, котрий останні 16 років мешкав у Харкові. У минулому резидент вельмишановного Харківського клубу Kultura Zvuku. Загалом Богдан Заец займається продакшеном електронної музики близько 14-ти років, а саме клубною останні 8 років.

Після повномасштабного втогнення переїхав у Київ розвивати культуру української електронної музики у проекті «Gasoline Radio», резидентом якого він і являється, з власним радіошоу «Bad Sexy Man Radio Show». Наразі викладає курси продакшену у київських школах «Kultura Zvuku School» та «Module Exchange».

На вечірці планує грати притрансовану хаус музику, яка в нього асоціюється з літнім Харковом, з тими часами, коли гості і друзі Культури Звуку приємно танцювали у внутрішньому дворику студії.

Про виступ на «Літній Незламний»:
«Для мене цей виступ є довгоочікуваною можливістю побачитись з друзями, відчути енергію рідного міста. Бути гедлайнером на цій події — велика пошана, бо це благодійна вечірка, на котрій збиратимемо донати на ЗСУ, і я ціную можливість своїми навичками допомогати приближати перемогу!»

— Андрій Карпов (Karpov)

Харківський діджей та промоутер, ініціатор благодійних вечірок «Харків Незламний», яка вшосте підтримує благодійними зборами наше військо. Вже більше 12 років компілює різноманітну електронну музику. Карпов автор та організатор промо-групи «IMAWAKE». В минулому резидент радіошоу «Culture Radio», котре виходило на Харківському радіо «MFM». На «Літній Незламний» планує тішити друзів та відвідувачів вечірки глибоким трансом, брейксом та ритмами техно.

— Олексій Векслер (Vexler)

Саунд-продюсер, лайв-перформер та діджей з Харкова. Музикою займається ще зі шкільних часів, граючи у гурті. У ролі діджей виступає останні 5 років, з яких 3 роки посвятив продакшену власного саунду. Останнім часом здебільшого грає на благодійних вечірках лайв-перфоманси, готуючи новий матеріал авторської музики для кожного нового виступу. Векслер вшановує друзів «Харків Незламний» вже вп’яте, а цього разу на своєму перформансі планує розважати гостей енергійною ритм-секцією, жирним бас-лайном та гіпнотичними звуками трансу в тонкій комбінації з брейкбітом.

— Станіслав Гурец (Stas Gurets)

Більшість свого життя мріяв опанувати діджейську майстерність та навчитися поєднувати музику, створюючи нове звучання. Це навчання і надалі залишалось би лише мрією, коли б не війна і не вимушений переїзд з Харкова до Києва. Після того стало зрозуміло, що не можна ігнорувати мрії та відкладати бажання. Наразі Стас випускник Київської школи електронної музики «Closer Сonnections». Він буде відкривати вечірку, міксуючи жанри діско з хаусом.

— Олександр Ворона (Vorona)

Творчістю почав займається доволі давно, а саме електронною музикою з 2015 року. Наразі поглиблює свої знання в Харківській Школі Мистецтв. Зазвичай виступає в різних жанрах від фанку до мелодік-техно, але цього разу готує літній фанк-хаус, щоб задати приємну і веселу атмосферу на початку вечірки.

Дрес-код — синій та жовтий

Де: вул. Коцарська 2/4
Коли: 24 червня, 17:00
Вхід: донат від 300 UAH


«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк