Головна - Анонси - Перфоманс харківської плейбек-спільноти
…

Перфоманс харківської плейбек-спільноти

В кожного є історія і вона може бути почутою. А це — театр твоїх історій.

Історія — це те, що трапилося і трохи змінило тебе. Це новини від рідних та ранкова кава, робочі завдання та вибір продуктів в магазині, вивчення нової мови та раптова істерика посеред вулиці, останнє метро та підвищення зарплатні. І ти — головна героїня чи герой своєї історії. Завжди. Навіть якщо дивишся збоку.

Це — театр зі справжнім життям на сцені, де немає вигаданого та награного, де є реальність, емоції, факти, стани.

Як це відбувається:
Ведучий/ча обирає охочого розказати історію та ставить кілька питань, а потім актори та музикант відображають почуту історію у формі театральної імпровізації, метафори, монологу, поезії, танцю, пісні та музики… За перформанс може бути розказано 5-8 історій.

Приходьте розповісти вашу історію про біль та силу і нашу єдність у цю важку хвилину, про сьогодення або минуле, про близьких і далеких, про темне і світле.

Де: вул. Маршала Бажанова 21/23, Театр «Нафта»
Коли: 07 липня, 18:00
Вхід: вільний донат від 100 UAH

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк