Головна - Анонси - Концерт гурту Pianoбой
…

Концерт гурту Pianoбой

UPD: Концерт гурту Pianoбой в Харкові перенесено через тимчасову заборону ДСНС на проведення масових заходів. Нову дату організатори оголосять пізніше. Всі квитки залишаються дійсними.

Рідкісна можливість почути і побачити Pianoбой у цивільній атмосфері, тому що 90% концертів Дмитра Шурова від початку війни – благодійні концерти для військових, медиків, переселенців, тощо.

ДШ: «Харків, приходьте до нас на концерт, щоб нагадати мені тексти моїх найромантичніших пісень, тому що саме їх я планую вам зіграти у цей вечір. Ну, і без рок-н-ролу не обійдеться».

Де: вул. Сумська 25, Театрально-концертний центр
Коли: 01 вересня, 18:30
Вхід: від 590 UAH, квитки за цим посиланням

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харків’ян та харків’янок із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Ми створюємо авторський контент з якісним візуалом, працюємо на перетині різних форматів в онлайні та офлайні, використовуємо фактчекінг, гарантуємо якість та неупередженість контенту, що публікується.

Ви можете робити свій щомісячний внесок у створення нашого медіа або підтримати нас будь-якою зручною для вас сумою

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк