Головна - Анонси - Розмова «Республіка літератури. Французські письменники у Харкові» в межах проєкту «П’ятий Харків»
…

Розмова «Республіка літератури. Французські письменники у Харкові» в межах проєкту «П’ятий Харків»

Зірки сучасної французької літератури — у Харкові!

Розмова про війну, Україну, Європу та справедливість. Читання французької поезії під музику.
Подія — знак солідарності французьких письменників та інтелектуалів з українською боротьбою проти російського вторгнення.

Ключові теми:
▪️ як у Франції бачать російське вторгнення в Україну та український спротив?
▪️ як сучасні французькі інтелектуали переосмислюють місце України в світі після російського вторгнення?

Учасники:
▪️ Емманюель Каррер (Emmanuel Carrere) — французький письменник, сценарист і кінорежисер. Його щотижневі статті публікувалися в L’Obs у Франції, El País в Іспанії, la Repubblica в Італії та Le Temps у Швейцарії.
▪️ Олівʼє Вебер (Olivier Weber) — французький письменник, романіст і репортер, відомий насамперед своїм висвітленням воєн в Іраку та Афганістані. Упродовж 25 років він був військовим кореспондентом,зокрема в Центральній Азії, Африці, на Близькому Сході та в Іраку.
▪️ Олів’є Трук (Olivier Truc) — французький письменник, журналіст, сценарист і режисер документальних фільмів.
Живе у Швеції з 1994 року, кореспондент Le Monde у країнах Північної Європи та Балтії. Публікував нон-фікшн, кримінальні та історичні романи. Пише комікси та сценарії телесеріалів, продюсує телевізійні документальні фільми.
▪️ Тетяна Огаркова — українська літературознавиця, викладачка Києво-Могилянської академії, спеціалістка з французької літератури, авторка франкомовного подкасту L’Ukraine face à la guerre.
▪️ Володимир Єрмоленко — український філософ та журналіст, президент Українського ПЕН, головний редактор UkraineWorld.org.

Де: вул. Чернишевська 13, Art Area ДК
Коли: 01 листопада, 18:00
Вхід: донат від 150 UAH

Подія відбудеться в рамках проєкту «П’ятий Харків» та програми візитів іноземних письменників, журналістів іта культурних діячів в Україну In Solidarity With Ukraine. Проєкт «П’ятий Харків» реалізовує Харківський літературний музей за підтримки Міжнародного фонду «Відродження».

Організатори програми In Solidarity With Ukraine: Український ПЕН та Український інститут за сприяння Prague Civil Society Center.

Розмова та читання пройдуть за підтримки UkraineWorld, англомовного мультимедійного проєкту про Україну, та Українського кризового медіа-центру.

«Люк» — це незалежне онлайн-медіа, яке знайомить харківців із культурою нового часу, висвітлює міські процеси та проблеми, стимулює до змін у місті та суспільстві, збирає на одному майданчику ком’юніті змінотворців та активних людей.

Якщо ви хочете підтримати «Люк» та виготовлення якісного медіа-контенту, ви можете оформити щомісячну підписку на Buy me a coffee або закинути донат разово будь-якою зручною для вас сумою.

ПІДТРИМАТИ ЛЮК

Поділитись в соц мережах
Підтримати люк